• yc-info@ipma.ir

  • تماس با ما:88229370- 88229406

  • زمان :شنبه-چهارشنبه 8-5:30

معرفی کانون

”دانشجویان" سرمایه¬های جامعه دانشگاهی و علمی و همچنین نیروهای محرک کشور محسوب می¬گردند که وجود یک نقشه¬راه بمنظور سوق آنها به عرصه حرفه ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از آنها رهبران، مدیران شایسته و نیروهای کارآمد برای پروژه¬های داخلی و بین¬المللی خواهند ساخت.
با توجه به ماموریت تعریف شده انجمن مدیریت پروژه ایران، شبکه جوان انجمن مدیریت پروژه ایران راه اندازی گردید تا با بهره-مندی از این فرصت ناب، دانشجویان بتوانند با حضور در یک جامعه تخصصی، به برآورد نیازها و انتظارات خود بپردازند. گروه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران در جهت بالندگی علمی و فرهنگی خود به دنبال تقویت نشاط علمی در میان دانشجویان و حمایت از فعالیت¬های جمعی و خودجوش آموزشی، پژوهشی، تفریحی و همچنین راهبری دانشجویان مستعد و توانمند است.
کانون دانشجویی یکی از کانون های سه گانه شبکه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران می باشد که در کنار دو کانون دیگر یعنی، کانون فارق التحصیلان و کانون دانش آموزی در پی جذب دانشجویان و سازماندهی آنان در کمیته های مربوطه شبکه اعضای جوان می باشد.
در واقع این کانون هسته مرکزی و قلب تپنده شبکه اعضای جوان می باشد که نقش پر رنگی در پویایی و ارتقاء سطح علمی این شبکه دارد.

آدرس

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن:88229370- 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک شبکه جوان: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید

Please publish modules in offcanvas position.