• yc-info@ipma.ir

  • تماس با ما:88229370- 88229406

  • زمان :شنبه-چهارشنبه 8-5:30

کمیته championships

به منظور تحقق اهداف تعیین شده شبکه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران که همسو با معیارها و چارچوب های انجمن بین المللی مدیریت پروژه IPMA است، در تابستان 1397 اقدام به تشکیل کمیته Project management championships  (PMC) در قالب یک تیم شش نفره کردیم. ماموریت این کمیته در ابتدا ایجاد بستری مناسب برای برگزاری مسابقات ملی مدیریت پروژه در سطح دانشجویی است. پس از برگزاری این مسابقات میان کلیه دانشجویان علاقه مند به مدیریت پروژه در کشور و با داوری مسابقه، برندگان را به عنوان نماینده جامعه دانشجویی مدیریت پروژه کشور، جهت شرکت در مسابقات بین المللی معرفی خواهیم کرد.

مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه (PMC) مسابقه ای سه مرحله ای است که شامل مرحله تائید صلاحیت شرکت کنندگان، برگزاری مسابقات ملی و برگزاری مسابقات بین المللی می باشد. روال برگزاری مسابقات به صورت سالیانه است که هر سال توسط یک کشور برگزار می شود. از جمله مهمترین اهداف برگزاری مسابقات PMC افزایش مشارکت دانشجویان در زمینه مدیریت پروژه، افزایش شناخت و علاقه به مدیریت پروژه های حرفه ای در سطح ملی و بین المللی و همچنین تقویت مهارت کار گروهی شرکت کنندگان، اشتراک دانش و کسب مهارت چگونگی ایجاد ارتباط بین فضای آکادمیک دانشجویی با فضای کسب و کار جهانی است.

کمیته PMC شبکه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران به منظور تدوین و به روز رسانی برنامه و محتوای اصلی مسابقه با توجه به استاندارد های جهانی و ابعاد فرهنگی و اجتماعی در ایران ، جذب دانشجویان مرتبط مدیریت پروژه جهت شرکت در آزمون مسابقه قهرمانی ملی مدیریت پرژه و انتخاب نفرات برتر جهت شرکت در مرحله نهایی مسابقه ملی و معرفی تیم برتر جهت شرکت در مسابقه بین المللی شروع به فعالیت کرده و قصد دارد در راستای دستیابی به اهداف تعیین شده با قدرت گام بردارد.

وظایف این کمیته شامل موارد ذیل می باشد :

 ترویج و تبلیغ مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه در میان جامعه دانشگاهی و متخصصان مدیریت پروژه ای جوان ازطریق برگزاری همایش، مسابقات و اقدامات رسانه ای

تلاش برای برگزاری سالانه مسابقه ملی

تلاش برای میزبانی مسابقات جهانی

داوری مسابقات داخلی و معرفی نفرات برتر

برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزش تخصصی برای متقاضیان

معرفی و حمایت برگزیدگان داخلی به مسابقه بین المللی

مستند سازی و طبقه بندی تجربیات و اطلاعات

اعضای کمیته:

پل ارتباطی با کمیته:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس

آدرس: تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن:88229370- 88229406

نمابر:89784216

پست الكترونيك دبیرخانه: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پست الکترونیک شبکه جوان: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید

Please publish modules in offcanvas position.